Slavenību naudas problēmas

Slaveni cilvēki parasti tiek asociēti ar lielu naudas apjomu un bagātību, jo parasti šie cilvēki brauc ar dārgiem auto, dzīvo milzīgās mājās un staigā dizaineru darinātās drēbēs. Un, lai gan lielākoties tā ir patiesība un slavenības patiešām parasti ir bagātas, tomēr bieži vien šiem cilvēkiem ir lielas problēmas ne tikai ar naudas pelnīšanu bet arī ar tās noturēšanu. Parasti, kad cilvēks kļūst slavens viņam paveras daudz un dažādas iespējas, kā sākt pelnīt naudu sākot no vienkāršām reklāmām līdz dažādu produktu reklamēšanai un sakaru veidošanai ar citiem cilvēkiem. Un tāpēc parasti slavenībām arī izdodas iegūt lielus naudas līdzekļus un šie cilvēki var dzīvot ekstravagantu dzīvi, kas agrāk bija iespējama tikai augstmaņiem un karaļiem.

Bet tas, par ko mēs bieži nerunājam ir šo cilvēku problēmas, kas parasti sākas tad, kad viņiem sāk parādīties lielāki naudas līdzekļi. Tad sākās dažādas ballītes, dažādu dārgu lietu un pakalpojumu iegādāšanās un kredītkaršu izmantošana. Viss šis noved pie tā, ka slavenie cilvēki nav spējīgi sakārtot savas finanses un, lai gan viņi nopelna daudz vairāk nekā parasts darbinieks, tomēr viņi arī šo naudu daudz vieglāk iztērē, jo nav iemācījušies pareizas manieres. Tas ir gluži tāpat, kā loteriju uzvarētājiem, kuri parasti ātri vien šo laimēto naudu notriec un tad arī paliek praktiski bez nekā un pat vēl sliktākā pozīcijā, kā bija pirms tam. Tad lūk slavenības dara tieši tāpat un, kā viņām sāk parādīties lieki naudas līdzekļi, tā šie cilvēki sāk naudu arī daudz vairāk tērēt un parasti tiek ņemti dažādi KREDĪTI, kas tad arī tālāk tiek izmantoti īpašumu iegādei un citām precēm uzskatot, ka šī nauda visu laiku nāks vienādā daudzumā un pat augs. Bet patiesībā parasti nekas nenotiek tā, kā plānots un varbūt šie daži lielie naudas čeki, ko slavenība saņem arī būs vienīgie un tāpēc labāk ar šo naudu ir apieties piesardzīgi un arī noglabāt to nākotnei nevis visu notriekt un pat vēl paņemt kredītus.

Slaveni cilvēki ir tādi paši, kā mēs visi pārējie un arī viņiem ir problēmas ar sava budžeta veidošanu un ienākumu sakārtošanu, jo mums visiem agrāk vai vēlāk izdevumi paliek pārāk lieli, bet ienākumi pārāk mazi un tad ir jāsāk pieņemt grūti lēmumi par to, no kā varētu atteikties, lai nebūtu nauda jāaizņemas. Un tieši tāpat ir arī slavenībām, jo, lai gan viņiem liekas, ka nauda ir vairāk nekā ir iespējams iztērēt, tomēr lielākajai daļai šo cilvēki tā nemaz nav ja tu tērē naudu it kā tev būtu miljards bet tev patiesībā ir tikai miljons, tad tu ātri vien nokļūsi līdz nullei vai pat ieslīgsi parādos. Tāpēc arī slavenībām ir jādomā par naudu un par to, lai tā neaptrūktos un varētu nodrošināt visas šo cilvēku vajadzības, gluži, kā visiem pārējiem!