Slava un veselība

Slavenības visu laiku esot uzmanības centrā bieži vien sāk lietot narkotikas, alkoholu un cigaretes, lai varētu sadzīvot ar stresu, kas uz viņām tiek novelts un tieši tāpēc arī parasti slavenību vidējais mūža ilgums ir statistiski mazāks nekā pārējai populācijai, bet nav zināms, vai tas ir tāpēc, ka tie cilvēki, kas paliek slaveni parasti jau sevī glabā noslieces uz riskantākām dzīvesveida izvēlēm vai arī tas ir tāpēc, ka pēc tam, kad cilvēks paliek slavens, tas atstāj sliktu iespaidu uz viņa veselību. Pamatā jau parasti ir tā, ka slavenības ir redzamas dažādos naktsklubos, un ballītēs, kas noteikti lielā vairumā var slikti ietekmēt cilvēka veselības stāvokli un arī nemitīgā uzmanība un mēģināšana izlikties par labāku cilvēku nekā tu esi, noteikti arī nav veselīga. Un tāpēc arī slavenībām, kā dziedātājiem, mūziķiem, televīzijas personībām un aktieriem parasti ir daudz lielāks risks uz dažādu narkotisko vielu pārdozēšanu un arī dažādu citu sliktu iespaidu atstāšanu uz savu veselību.

Vēl tiek ņemts vērā arī tas, ka slava un visu laiku esot cilvēku uzmanības centrā var atstāt negatīvu iespaidu uz cilvēka psiholoģiska stāvokli un padarīt viņu egoistisku vai pat narcisistisku, jo viņam visu laiku var likties, ka viņš ir galvenais un visi pārējie cilvēki ir niecīgi un tikai viņa vēlmes visiem vajadzētu respektēt. Šāda psiholoģiska parādība pamatā ir tieši starp slaveniem cilvēkiem, kuru EGO ir izaudzis daudz lielāks tieši dēļ tā fakta, ka viņi ir kļuvuši slaveni un tik daudz cilvēku seko viņiem un grib zināt visu par viņu dzīvi. Un, ja tik daudz cilvēku grib zināt visu, kas notiek tavā dzīvē, tad noteikti, ka tavai dzīvei taču vajadzētu būt īpašai, jo kāpēc gan tad savādāk visi gribētu uzzināt tik daudz detaļas par tevi un to, ar ko tu nodarbojies un kod ari ikdienā.

Ar slavenībām un veselību ir arī vēl viens fenomens, kurā parasti visu slaveno cilvēku sekotāji klausa padomiem, ko šīs slavenības viņiem dod un tāpēc, ja slavenība piekopj veselīgu dzīvesveidu, tad arī lielākā daļa no viņa faniem un sekotājiem tā sāks darīt, bet ja slavenība lieto alkoholu un narkotikas tad arī daļa no šiem sekotājiem sāks darīt tieši to pašu. Tāpēc arī slavenībām ir ne tikai jādomā par sevi un to, ko viņi grib bet gan arī par to, kā viņi iespaido citus cilvēkus un vai viņi dara labas lietas, vai sliktas.