Bagātākās slavenības

Super slavenību statuss noteikti tiek asociēts ne tikai ar atpazīstamību un varu bet arī ar naudu un finansiālo neatkarību, jo liela daļa no slavenībām parasti arī pelna milzīgas naudas summas un nereti vispelnošākās slavenības tad arī nopelna vairākus simtus miljonu gadā. 2015. gads slavenībām ir bijis ļoti labs un pirmajās divās vietās ierindojas divas boksa zvaigznes Floids Meiweters un Manijs Packio, kuri šogad cīnījās pasaules visslavenākajā boksa cīņā, kur Floids ieguva 300 miljonus Eiro lielu naudas daudzumu bet Manijs aptuveni uz pusi mazāku, jeb 160 miljonus. Tālāk slavenību saraksta trešajā vietā
ierindojas dziedātāja Keitija perija ar savu 2015. gada dziesmu tūri “Prismatic” kas viņai ir ļāvis nopelnīt aptuveni 135 miljonus dolāru un ierindo viņu vislabāk pelnošo slavenību pašā augšgalā uzreiz aiz abiem bokseriem. Tālāk topa 4. vietā ar 130 miljoniem ir zēnu grupa “One Direction”, kas ir spējusi nopelnīt 130 miljonus dolāru 2015. gadā un noteikti, ka nedomā apstāties turpinot savu koncetrttūri. Un topa piekto vietu noslēdz ASV radio zvaigzne Hovards Sterns, kurš 2015. gadā nopelnīja 95 miljonus dolāru. Kopumā Top100 vispelnošākās slavenības pasaulē katru gadu nopelna vairāk kā 4 miljardus ASV dolāru un tas parāda tikai to, cik liela nauda ir pieejama šiem cilvēkiem, kas ir spējusi uzkāpt līdz bagātāko slavenību statusam.

Slaveni cilvēki vienmēr ir mācējuši nopelnīt lielas naudas summas, un tieši viņu lielais sekotāju skaits un spēja piesaistīt šos skatītājus un sekotājus tad arī padara slavenības par ļoti labu veidu, kā nereklamēt dažādus produktus un pakalpojumus, sākot no apģērbiem sportistiem līdz austiņām mūziķiem un daudz un dažādām citām lietām. Pamatā jau slavenības piedalās dažādās reklāmas kampaņās, viņi un viņas valkā drēbes, kas viņiem tiek piedāvātas no saviem sponsoriem un arī dažādos reklāmas materiālos viņi piemin savus sponsoru produktus. Un par to tad šie cilvēki arī saņem visai iespaidīgas naudas summas.

Bet pēc tam, kad šie cilvēki beidz uzstāties vai arī beidz savas profesionālās atlēta karjeras, tad izveicīgākie no tiem ir spējīgi ar šo naudu, ko viņiem izdevās nopelnīt tālāk izveidot dažādus biznesus un iesaistīties dažādās citās aktivitātēs, kas viņiem beigu beigās nopelnīs vēl vairāk naudu nekā viņi to bija spējīgi izdarīt tikai no savas slavas. Tādas slavenības, kā Opra, Madonna un Arnolds Švarcnegers ir spējuši iegūt vairākus simtu miljonu dolāru lielu bagātību, kur bagātākā no visām slavenībām ir Opra, kas ar savu šovu, grāmatām un radio programmām ir spējusi savākt teju vai 3 miljardus ASV dolāru lielu bagātību.
Protams, ja mēs skaitam arī biznesa slavenības, tad šī bilde uzreiz paveras pavisam savādāka, jo biznesa cilvēkiem bagātības parasti ir daudz lielākas un, pēc naudiskā apjoma Bils Geits būtu pati bagātākā slavenība, jo, lai gan viņš nav mūziķis vai mākslinieks viņa Windows operētājsistēmu zina teju vai katrs mūsu planētas iedzīvotājs un tāpēc viņš arī ir spējis nopelnīt vairāk kā 50 miljardus dolāru lielu bagātību. Bet parasti šie lielie biznesmeņi netiek pievienoti pie slavenībām, jo viņiem nav tik daudz sekotāji un fani, kā mūziķiem sportistiem vai māksliniekiem!